Anarchy Fragmanı yayınlandı!

0
763

(Cymbeline), geçtiğimiz günlerde Boyhood’taki rolüyle Oscar’da En iyi Yardımcı Erkek Oyuncu adayı olarak gösterilen ’ın başrolüne olduğu filmin konusu bir grup bisiklet çetesi, haydut ve eski bir askerin cesur hikayesidir.

Filmde Ethan Hawke’a Pollock filmindeki efsanevi performansıyla Oscar’da En iyi Aktör ödülünü alan Ed Harris ve Resident Evil serisi ve Beşinci Element filmlerinden tanıdığımız ve hastası olduğumuz eşlik etmektedir.

’in Cymbeline isimli oyunundan beyazperdeye aktarılan Anarchy filmi Venedik ‘nde En iyi Film ödülüne aday olarak gösterilmiştir.

Anarchy 3

Cymbeline ile ilgili kısa bir bilgi verecek olursak; Birinci folyoda bir trajedi olarak isimlendirilmesine rağmen, modern Shakespeare otoriteleri bu oyunu bir romans olarak sınıflandırmaktadırlar. Shakespeare’in diğer eserlerinden olan Othello, Kısasa kısas ve Kış Masalı gibi masumiyet ve kıskançlık temalarını işlemektedir. Ne zaman yazıldığı katı olarak bilinmemektedir ama oyunun 1611‘de sahneye konulduğuna dair belge bulunmaktadır.

Son olarak biri Ethan Hawke’ı durdurabilir mi artık? Büyük bir beklenti ve heyecanla beklediğim Anarchy filminin Türkiye’de ne zaman vizyona gireceği ise tam bir muammadır. Bakalım görelim.

Anarchy (Cymbeline) Filminin Fotoğrafları