Buz Devri 5 Fragman ve Yeni Karakter Posterleri Geldi

0
2011

Fox Animation Studios ve Blue Sky Studios firmalarının yapımcılığında hayata geçirilecek olan serinin yeni filmi, yolda! Belkide hayatımızda görüp görebileceğimiz en iyi olacak olan Buz Devri serisi, son hız devam ediyor. Umarım her yıl yeni bir film çıkarırlar ve bu böyle sonsuzluğa doğru ilerler. Hiçbir yerini tutmuyor!

ice age

Mike Thurmeier‘ın yönetmenliğini üstlendiği Amerikan yapımı film, 15 Temmuz 2016‘da vizyona girecek. İşte yaz mevsimini dört gözle beklememizi gerektirecek bir sebep daha! Fragmanda yine meşe palamutunu asla bırakmayan ’ın macerasını izliyoruz. Daha bu video ile benim kalbimi fethettiler. Bütün galaksiyi birbirine katan yüzünden bakalım Dünya’da neler olacak. Many, ve Diego nelerle karşılaşacak. E tabi Buz Devri 4’te gördüğümüz gibi yeni karakterlerle de tanışacağız. Bunlar kimler mi? Buyurun görelim:

Karakter Posterleri

Önceki filmlerde olduğu gibi Buz Devri 5 için de sabırsızlanıyoruz. Dünyaya sığamayıp uzayda da işleri karıştıran Scrat için macera sanki daha yeni başlıyor gibi. Şu anda dışında konu ile ilgili herhangi detaylı bir açıklama da yapılmadı. Ama yeni karakterleri görmemiz de bizim kafamızda birkaç senaryo oluşturmaya başladı. Yaa inanılmaz heyecanlı. Haydi hep birlikte fragmanı izleyelim. Ben de sizle birlikte 78. kez izleyip güleceğim. Buyrunuz:

Buz Devri 5 Fragmanı