Fantastic Beasts fragmanı yayınlandı

0
664

and Where To Find Them filmi Harry Potter serisindeki olaylar başlamadan önce 1926 yılında New York’ta geçiyor. . Pictures tarafından paylaşılan ile merakımızı gidermiş ve J.K. Rowling’in bize armağan ettiği yeni hikaye ile de keyfimiz yerine gelmiş oldu.

Fantastic Beasts

 filminin kadrosunda , Katherine Waterston, Alison Sudol, Ezra Miller, Dan Fogler, Colin Farrell, Jenn Murray, Jon Voight, Carmen Ejogo, Gemma Chan ve yeni katılan Faith Wood-Blagrove yer almaktadır.

1926 yılında geçen bir hikaye ile başlayan Fantastic Beasts filmi, Newt Scamander’ın (Eddie Redmayne) sihirli yaratıklarla ilgili olağanüstü bir belge bulmak için çıktığı yolculuğu tamamlaması ile devam eder. Kısa bir mola için New York’a gelen Scamander, tahmin etmediği şeylerle karşılaşır ve dünyası bir anda değişir.

Fantastic Beasts and Where to Find Them filminin yapımcılığını serisinin de yapımcılığını yapan David Heyman üstlenirken hikaye hastası olduğumuz yazarlardan biri olan J. K. Rowling’e aittir. Steve Kloves ve Lionel Wigram ise serisinin son dört filminde de olduğu gibi bu filmde hikayeyi beyaz perdeye uyarlayan ekip arasında yer almaktadır. Rowling’ciğimiz ise senaryonun tam anlamıyla oturması için ekibe yardımcı olduğu da kulaktan kulağa dolaşan bilgiler arasında…

Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılacak olan film 18 Kasım 2016 tarihinde 3D IMAX’lerde olacakmış.

Fragmana geçmeden önce bunun bir fragman gibi değil teaser olarak algılanması gerektiği düşüncesindeyim. Çünkü bu kadar beklenen bir filmin fragmanında 36 saniye boyunca WB Logosunun oluşmasını beklemek beni biraz sıktı. Siz ne düşünüyorsunuz konu hakkında bilemem tabii ki ama izledikten sonra yorum bırakırsanız da çok mutlu olurum.

Fragman

Fantastic Beasts and Where to Find Them filminin fotoğrafları