15 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan  filminin fragmanı Lionsgate tarafından paylaşıldı.

Norm of the North filmi

Trevor Wall’ın yönetmenliğini yaptığı Norm of the North filminin senaryosu Jack Donaldson ve Derek Elliott’a ait iken orijinal seslendirici ekibinde Saturday Night Live ile 3 kez Prime Time ödülüne aday olarak gösterilen Rob Schneider, Hangover ve Austin Powers filmleriyle tanıdığımız Heather Graham, Hangover serisindeki Mr. Chow karakteriyle karşımıza çıkan Ken Jeong, Magic Mike filmindeki Tobias rolüyle hatırladığımız Gabriel Iglesias, Grey’s Anatomy dizisiyle 1 Prime Time ödülü sahibi olan Loretta Devine, dizisindeki Roose Bolton rolüyle tanıdığımız Michael McElhatton, The Snapper filmiyle Altın Küre adaylığı olan Colm Meaney ve Harry Potter: Ölüm Yadigarları Bölüm 1’deki Rufus rolüyle tanıdığımız Bill Nighy yer alırken yapımcılığını Splash Entertainment üstlenmektedir.

Norm of the North Konusu

Norm isimli ve çok konuşan bir kutup ayısının kendince büyük bir derdi vardır: Kutuplarda turistler için otel ya da kalabilecekleri bir oda yok! (Derde bak!) Ancak çılgın bir geliştirici arka bahçesine onlar için epey büyük gelecek bir otel inşaa etmek için tehdit etmeye başlar. Peki Norm ne yapacaktır bu durumda? Diğer tüm animasyon karakterleri gibi soluğu New York City’de alır 🙂 Yanındaki birkaç kemirgen ile yol koyulan Norm, günü kurtarmak için elinden geleni yapmak için de epey hevesli görünmektedir.

Nicolas Atlan, Ken Katsumoto, Mike Young, Liz Young ve Steve Rosen’in yapımcılığını yaptığı film Amerika’da 15 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek. Ülkemiz salonlarının bu tip filmleri kaçırmadan gösterime sunduğunu da göz önünde bulunduracak olursak “Aynı tarihte Türkiye’de de vizyona girecektir.” diyebiliriz.

Norm of the North filminin fotoğrafları