Victor Frankenstein’dan Yeni Klip Geldi!

0
594

Şu zamana kadar bir sürü Frankenstein filmi duyduk, gördük, ‘bu ne ya’ dedik ya da hakkını verdik. İşte yine bunlardan birini muhtemelen kullanacağımız bir film daha geliyor. Fantastik film severlerin geri sayımına başladığı film 11 Aralık 2015‘te vizyona girecek. bekleyenler için bir hafta öncesinde atıştırma olarak gelen film, bence dikkat çekici olacak.

Başrollerini James McAvoy ve Jessica Brown Findlay‘in paylaştığı Victor Frankenstein‘ın yönetmen koltuğunda ise Şanslı Slevin filminin yönetmeni Paul McGuigan oturuyor.  Mary Shelley‘nin klasikler arasına girmiş romanını 2012 tarihli Doğaüstü filmine imza atan Max Landis‘in senaryosuyla beyaz perdede izleme fırsatı bulacağız.

victor

Daniel Radcliffe filmde Igor karakterini perdeye taşıyacak. Film ağırlıklı olarak Igor’un bakış açısından anlatılacak. Filmin fragmanından ve klipten bunu daha da net olarak anlıyoruz. Filmin öncelikli olarak birkaç fotoğrafı, sonrasında fragmanı yayınlanmıştı. Bir de özel klip yayınlayalım da tam olsun. Buyurun efendim:

’dan Yeni Klip