Heat ve Son Mohikan gibi filmlerin yönetmeni olan , Blackhat (Hacker) filmiyle bekleneni verememişti hatırlarsanız. Biz de dahil olmak üzere birçok eleştirmen tarafından yerin dibine sokulan Blackhat sonrasında güzel bir hamle yaparak efsanesini beyaz perdeye taşıyacakmış. başrolü için düşündüğü kişi ise imiş. Public Enemies filminde birlikte çalışma fırsatı bulan ikili motorlu taşıt piyasasını kasıp kavuran ’nin hikayesini bizlerle buluşturacağı için kendisine çok teşekkür ediyoruz efenim.

ferrari christian bale michael mann

Brock Yates’in kitabı olan Enzo Ferrari: The Man, the Cars, the Races‘ten esinlenilerek oluşturulan senaryo ise İtalyan İşi filmiyle tanıdığımız Troy Kennedy Martin ve Out of Africa’dan tanıdığımız David Rayfield‘a emanet edilmiş. Konusu ise tahmin edebileceğiniz üzere dünyanın en büyük otomotiv firmasına sahip olan Enzo Ferrari’nin hikayesidir.

Gelecek yaz vizyona girecek The Promise filminin çekimleriyle meşgul olan Christian Bale bu proje için çalışmalara Eylül ayı gibi başlayacakmış. Lansmanı da bu tarihten sonra yapılır diye düşünüyorum. “Hayırlısı” diyelim ama heyecanlanmak için henüz çok erken. ve teaser çalışmalarını merakla bekliyoruz.