The Big Short filminin afişi yayınlandı

0
625

Başrollerinde , , ve Brad Pitt‘in yer aldığı  filminin afişi Paramount Pictures ve Regency Enterprises tarafından paylaşıldı. Amerika ekonomisini eleştirel bir dil ile işliyor olması sebebiyle ülke genelinde epey konuşuluyor şu sıralar. Neyse detaylara geçelim…

The Big Short

Birbiriyle alakası olmayan dört adam ekonominin küresel olarak çöküşünü çözmek için büyük bankalar, medya ve devletin reddettiği bir fikir bulurlar: The Big Short! Buldukları fikir ile modern bankacılığın göbeğinde karanlık bir delik açarlar. Michael Lewis’in bestseller romanından (The Blind Side,Moneyball) esinlenilerek oluşturulan filmin yönetmenliğini ise Adam Mckay (Anchorman, Step Brothers) yapmaktadır.

Yapımcılığını Plan B Production’un yaptığı filmin uygulayıcı yapımcılığı ise Louise Rosner-Meyer ve Kevin Messick yaparken yardımcılıklarını , Dede Gardner, Jeremy Kleiner, and Arnon Milchan yapmaktadır. Senaryo uyarlaması ise Charles Randolph ve Adam McKay’a aittir.

11 Aralık’ta ABD’de sınırlı sayıda salonda vizyona girecek olan filmin dünya genelinde 23 Aralık’ta vizyona girmesi bekleniyor.

The Big Short Afişi

The Big Short poster