Deadpool cicilerini gösterdi!

1
2312

Hani hepimizin kıl olsa da asla vazgeçemediği ve bi o kadar da sevdiği çok konuşan adam var ya? Hayır sıkıcı arkadaşınızdan bahsetmiyorum, bahsettiğim kişi !

Seveniyseniz zaten kaçırmadığınız test videosunda da gördüğünüz gibi her şeyle dalga geçiyor ve hiç susmuyor, bunun en büyük nedeni de kendisinin bir çizgi romanda olduğunun farkında bir yaşam sürmesi.

X-Men Origins: Wolverine’deki Deadpool’un yansıtılış rezaletinden (üzgünüm, ama öyle) sonra daha da artan hayran baskılarıyla hayata geçirilen bu projeye Fox’un X-Men serisi kadar bütçe ayırmaması ve çıkış tarihinin Kasım 2016 gibi erken bir tarihte olması benim gibi çoğu çizgi roman sevdalısını ürkütmüştür; ama Twitter’da yayınlanan görüntüler ile özüne bağlı kalacak bir Deadpool filmiyle karşılaşacağımızı göstererek bekleyen herkesin yüreğine su serptiklerine eminim.

Heyecanı hafiften alevlendirmeye başladılar bile:

deadpool ryan reynolds

Reynolds’un soyadından esinlenildiği belli olan bu pozumuzda Deadpool’u biraz cüretkar ve yine dalgacı olarak görüyoruz. Umarım Spider-Man bu söze, Burt Reynolds da bu poza kızmaz.

Orijin hikayesine bağlı kalacak, “Merc With a Mouth” karakterinin ortaya çıkışını anlatacak bu film önümüzdeki senelerdeki çizgi roman filmleri furyasının en renklisi olduğu kesin.

Siz yine takipte kalın: https://twitter.com/deadpoolmovie